środa, 2 września 2015

#. In dust we trust

I jak tam wasze rozpoczęcie roku? U mnie w sumie wszystko w porządku poza masakrycznym planie lekcji, ale zawsze mogło być gorzej. Boję się, bardzo się boję ilości nauki, która mnie teraz czeka, a chciałabym bardzo znaleźć na wszystko czas. Mam nawyk odkładania wszystkiego na później i muszę nauczyć się bardziej planować swój czas. 
Chcę wam pokazać zawartość ostatnich zamówień, tym razem będzie to ROMWE z czego podoba mi się tylko koszula. Jest bardzo fajna - klasyczna, flanelowa w kratę. Na dodatek jest jeszcze trochę dłuższa czego właśnie oczekiwałam. Myślę, że pasuje praktycznie do wszystkiego i na pewno będę ją nosić przez długi czas.
Drugą rzeczą jest bluza. Totalny niewypał. Na stronie materiał wydawał się bardzo solidny, a w rzeczywistości ta ''bluza'' wygląda jak T-shirt z długim rękawem. Nie mam pojęcia jak strona może w ogóle sprzedawać coś takiego.
Trzecią rzeczą były spodnie - dresy. Zamówiłam rozmiar S, jednak przyszły mi chyba XXL i wylądowały w szafie mojego chłopaka.

Przygotowałam dla was dwie, prawie identyczne stylizacje. Różnią się tylko górą - koszulę zestawiłam z bluzą oraz z crop topem w czarno białe paski.


Koszula - KLIK
Bluza - KLIK
Buty - KLIKCrop top KLIK