sobota, 15 lutego 2014

#. Selfie with my friends!

Heej! Dzisiaj spotkałyśmy się z dziewczynami żeby w końcu zrobić jakieś zdjęcia. Mam ich prawie trzysta! Szkoda, że najfajniejszy dzień tygodnia właśnie się kończy. W poniedziałek znowu do szkoły, co za tym idzie, kolejne kartkówki i sprawdziany. Mam tego dość. 
Ostatnio bardzo dużo czasu spędzam w internecie, czasami wydaje mi się, że jestem uzależniona. Potrafię godzinami siedzieć na TS i ciągle poznawać nowych ludzi. Oczywiście nie wszyscy poznani ludzi w internecie nie zawsze okazują się tacy jakimi wydają, ale chcę w najbliższym czasie zrobić osobny post o takiej właśnie internetowej przyjaźni. 
Tymczasem macie kilka zdjęć, które w sumie nie nadają się do publikacji, ale trudno, podobają mi się. 
Chcę wam jeszcze przedstawić ofertę sklepu STYLEPIT :
Szanowni Państwo!
Jesteśmy liderem wśród sklepów internetowych na skandynawskim rynku mody, podbijającym kolejne kraje, związanym z modą od samego początku, oferującym swoim Klientom najbardziej interesujące kolekcje spośród takich marek jak Vero Moda, Vila, Esprit, Salsa, G-Star, Pepe Jeans, Levi's, Jeffrey Campbell, Tom's, Converse, New Balance, Vans, Dr. Martens, Bianco, a zwłaszcza tych, których nie znajdziesz na polskim rynku, jak Filippa K, Ray-Ban czy Ole Henriksen. Stylepit to przede wszystkim ogromny wybór najróżniejszych ubrań, butów i dodatków, jak i również produktów do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, ekskluzywnych perfum, odzieży i sprzętu sportowego oraz pozytywnych rzeczy dla dzieci – jesteśmy zawsze dostępni, a nasz magazyn nie ma granic!