środa, 18 maja 2016

#. You will look like a Princess

Każda z nas chce poczuć się jak księżniczka. W każdej chwili. Lecz bardzo często nie mamy co na siebie włożyć. Chodzimy po sieciówkach, buszujemy w second handach, ale nie znajdujemy nic aby troszkę wyróżnić się z tego bladego tłumu. Szukamy w popularnych modowych magazynach sukni balowych marząc o szybkim zlocie gotówki prosto z nieba. Jednak czy określenie ''Cudowna balowa suknia'' Musi się zawsze kojarzyć z dużą ceną? Nie tym razem, otóż mam dla was sklep godny polecenia SHERRYLONDON. Obiecuję, że ten sklep posiada dokładnie to czego potrzebujesz, ale musisz mi zaufać!
Koniecznie zobacz zakładkę bridesmaid dresses. Sukienki zostały zaprojektowane specjalnie, gdy w nagłym momencie okażę się, że zostaniesz wybrana na drugiego gościa honorowego na ślubie - druhnę!
Pewnego dnia obudzisz się i dotrze do Ciebie, że do matury zostało prawie sto dni, a co za tym idzie? Nasza ukochana, wymarzona studniówka. Lub Prom jak wolicie. Nie rozumiem tego określenia, naprawdę. Studniówka, to studniówka. A co z nami, nastolatkami? Czeka nas wiele półmetków, balów, studniówek. Każda z nas chciałaby aby ta noc była wyjątkowa, w wyjątkowym stroju rzecz jasna. Musimy więc sięgnąć w kategorię prom dresses. Do wyboru - do koloru, krótka, czy długa? W kolano, czy maxi? Możesz wybierać jaką tylko chcesz! Swoją studniówkę mam za rok, jednak jeszcze nie posiadam upatrzonej sukienki. Chciałabym aby była czarna lub czerwona, posiadała wyjątkowy krój, była oryginalna. Myślę, że raczej na pewno sięgnę na zakupy na tej stronce.