niedziela, 23 października 2011

Przychodzi chwila , kiedy klękasz z bezsilności . zwyczajnie się poddajesz , tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro . wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie . że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy . zaczynasz nienawidzić samego siebie za to , kim jesteś . za to ile popełniłeś błędów . nie potrafisz sobie wybaczyć , że nie jesteś w stanie cofnąć czasu .

   Witajcie,
Narazie nie napisałam żadnego tekstu, pomyślę nad nim jutro w szkole. Jutro do szkoły... -.-
A 31 października woolne ! 


,, Nigdy nie zastanawiałam się na tym jak umrę, ale umrzeć za kogoś kogo się kocha było by chyba najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich innych.. ,,Powyżej macie krótkie zdanie, prawie identyczne jest w Zmierzchu, ale jest to także ostatnie ze zdać mojego opowiadania, które napisałam rok temu, a znalazłam wczoraj podczas opracowywania koperty, o czym pisałam wcześniej.


Założyłam sobie konto na loveit.pl co możecie zobaczyć w pasku po prawej stronie. Niestety nie mogę jeszcze dodawać obrazków, ponieważ korzystam z Opery, a trzeba takie coś zainstalowac i to nie funkcjonuje w tej przeglądarce.
Jutro mam najgłupszy dzień w tygodniu, a raczej najgłupsze lekcje : Chemia, Biologia :< I to dwa głupie przedmioty w jednym dniu... W sumie nie jest tak źle bo w czwartek i piątek to już jest większy luz.
Zaczęłam dzisiaj rysować rysunek Koszykarza w górze trzymającego piłkę, która wpada do kosza :D Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć zobaczycie w najbliższym czasie. Jutro na 8.45 <3
Nudzi mi się i w najbliższych dniach będzie tak przez cały czas. Mam zamiar napisać jakieś, fajne, króciutkie opowiadanie, któe opublikuję w jednej notce, i które nie będzie pokazywane, ani publikwoane nigdzie indziej, no może zobaczy je tylko kilka osób.
Będzie ono oczywiście o miiiłości ...
A na początku będzie specjalna do tego piosenka, żeby stworzyć, no taki nastrój, żebyście ją na początku włączyli, a dopiero później zaczęli czytać.
Myślę, że to pojawi się na blogu najpóźniej w środę, bo znając moją nudę na lekcjach szybko to napiszę . ; )